Üyelik Sözleşmesi

 - Ceptenilan.com işbu Üyelik Sözleşmesi hüküm ve kararlarını, dilediği zaman www.ceptenilan.com adresinden yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Ceptenilan.com’un değişiklik yaptığı Üyelik Sözleşmesi hüküm ve kararları ceptenilan.com adresinde yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer. 


Kullanım Koşulları   

Ceptenilan.com herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. 

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar; 

- Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda, 

- Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda, 

- Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda. 

- Ceptenilan.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. 

- Ceptenilan.com'a kullanıcı olarak giriş yaptığınızda; menkul veya gayrimenkul sahipleriyle iletişime geçip, menkul veya gayrimenkul satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan sahipleri ile yapılacak mesajlaşmalar, ya da telefon üzerinden yapılacak görüşmeler ceptenilan.com sorumluluğunda değildir. 

- Sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri(Cep telefonu) ceptenilan.com üyeleri ve ziyaretçileri ile paylaşılacaktır. 

- Ceptenilan.com Üye olduğunuz epostanıza tanıtım maili gönderebilir.

- Kullanıcılar, üyelik başvuru formunda yer alan Üyelik Sözleşmesi'ni kabul ederek ceptenilan.com'a üye olabilirler. 

- Ceptenilan.com işbu Kullanım Koşulları hüküm ve kararlarını, dilediği zaman www.ceptenilan.com adresinden yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Ceptenilan.com’un değişiklik yaptığı Kullanım Koşulları hüküm ve kararları ceptenilan.com adresinde yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer. 

- Görüş, öneri ve sorularınız için destek@ceptenilan.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İlan Yayınlama Kuralları

- İlan yayıncısı Ceptenilan.com'da ilanlarını yayınlayarak İlan Yayınlama Kuralları' nı kabul etmiş sayılır. Bu sebeple ilan yayınlayan her kişi veya kurum İlan Yayınlama Kuralları'na uyma mecburiyetindedir. 

- İlan yayıncıları ilanın içeriğiyle ilgili bilgilerin doğruluğundan sorumludur. İlan bilgileri içerisindeki gerçek dışı herhangi bir içerik(başlık, fiyat, açıklama, fotoğraf) olması sonucunda ilan, ilan sahibinde danışılmaksızın sistemden kaldırılabilir. 

- İlan içerisinde yer alan fotoğrafların ilanın kategorisi ile ilişkili olmaması sonucunda ilan, ilan sahibinde danışılmaksızın sistemden kaldırılabilir. 

- İlan sahibi aynı menkul veya gayrimenkulle ilgili sadece bir adet ilan yayınlayabilir. Aynı menkul veya gayrimenkulle ile ilgili girilecek çoklu kayıtlar mükerrer ilan sayılacaktır. Mükerrer ilanlar haksız rekabete yol açtığından ötürü sistemden ilan sahibine danışılmaksızın tamamen kaldırılabilir. 

- İlan başlığı içerisinde yalnızca ilanda söz konusu olan menkul veya gayrimenkule ait bilgiler verilebilir. İlan başlığı içerisinde iletişim bilgisi gibi haksız rekabete yol açabilecek bilgilerin yer verilmesi ilanın yayından kaldırılmasına sebep olabilir. 

- İlan sahibi tarafından satılmış ya da kiralanmış menkul veya gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından kalıcı olarak silinmelidir. Ceptenilan.com sistemindeki operasyonu tamamlanmış ilanları belirli periyotlarla sistem haricine çıkarma hakkını saklı tutar. Bu işlem sonrasında doğacak yedekleme problemlerinden Ceptenilan.com sorumlu değildir. 

- İlan bilgilerinin doluluğu ve doğruluğu, fotoğrafların kalitesi ve geçmiş hareketler göz önünde bulundurularak ilan sahiplerinin ilanları değerlendirilebilir. İlan yayınlama kurallarını sıklıkla ihlal eden kullanıcıların sözleşmesini tek taraflı olarak fesh etme hakkını Ceptenilan.com saklı tutar. 

- İlan yayınlama kurallarına riayet etmeyen kullanıcıların ilanlarındaki bilgilerinin bir kısmı ya da tamamının yayından kaldırılması hakkını Ceptenilan.com saklı tutar ve ilanın yayından kaldırılması durumunda ilan yayıncısına hiçbir şekilde bilgi verilmez. 

- Ceptenilan.com işbu İlan Yayınlama Kuralları hüküm ve kararlarını, dilediği zaman www.ceptenilan.com adresinden yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Ceptenilan.com’un değişiklik yaptığı İlan Yayınlama Kuralları hüküm ve kararları ceptenilan.com adresinde yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer. 

 

Gizlilik Politikası


- Ceptenilan.com adresine, sistemine veya veritabanına yapılan saldırılar sonucunda gizli ve şahsi bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda ceptenilan.com’un hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

- Ceptenilan.com işbu Gizlilik Politikası hüküm ve kararlarını, dilediği zaman www.ceptenilan.com adresinden yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Ceptenilan.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hüküm ve kararları ceptenilan.com adresinde yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer.